NATAŠA POPOVIĆ (Zagreb, 1974.), osnivačica Festivala tolerancije i izvršna direktorica
Diplomirala je na Grafičkom fakultetu 2000. godine. Kao inicijator i direktorica Festivala tolerancije, do danas je ukupno producirala 25 izdanja festivala u 6 različitih država. Od drugog izdanja Festivala 2008. godine, uključila je i Branka Lustiga, dvostrukog dobitnika Oscara, kao predsjednika Festivala, a na festival je također privukla brojne renomirane svjetske umjetnike (uključujući 7 dobitnika Oscara, poznate grafičke dizajnere i ilustratore, više od 30 likovnih umjetnika, kipara i fotografa te političke, kulturne i medijske elite. Festival je danas poznat po poticanju interkulturnog i međureligijskog dijaloga, poticanju rasprava ljudi različitih stajališta i uvjerenja i kao platforma za stalnu razmjenu ideja. Nataša Popović ističe se svojim organizacijskim vještinama i kompetencijama: vodstvo (odgovornost za tim od 70 ljudi), veliko iskustvo u upravljanju projektima i timovima (organizacija festivala, izložbi, koncerata, javnih događaja u proteklih 20 godina), vještine posredovanja, odgovornost za izvršavanje zadataka i izvršavanje ciljeva organizacije, vještina istovremenog odrađivanja više zadataka, izvrsnost u radu pod pritiskom i sposobnost suočavanja s novim izazovima.
HRVOJE PUKŠEC (Zagreb, 1976.), koordinator filmskog i voditelj obrazovnog programa
Od 2000. godine radi kao filmski kritičar i novinar specijaliziran za filmske teme. Tijekom godina pisao je za brojne relevantne hrvatske kulturne časopise i internetske portale (Hrvatsko slovo, Vijenac, Zarez, Libra Libera, Zapis, Kulturpunkt, Film.hr, Filmski.net, Javno, Playboy, Gloss), a posljednjih je godina radio kao novinar, scenarist i voditelj emisija Posebni dodaci, Trikultura, Treći format i Kokice Hrvatske televizije. Radio je kao urednik HAVC-ovih produkcijskih kataloga (2008. i 2009.), bio je voditelj službe za odnose s javnošću Pulskog filmskog festivala (od 2007. do 2013.), a radio je i kao casting manager producentske kuće Kabinet. Bio je i povremeni član HAVC-ovog međunarodnog promotivnog tima (Cannes 2010. i 2011. i Berlin 2011. i 2012. godine), te PR filma "Obrana i zaštita" redatelja Bobe Jelčića. Od 2014. do 2017. godine je bio predsjednik Umjetničkog savjeta Pulskog filmskog festivala. Prva scenaristička iskustva sakupio je kao dio scenarističkog tima serije "Dobre namjere" (2007.), a napisao je i scenarije za eksperimentani film "A.D.A.M." redatelja Vladislava Kneževića i dokumentarni "Soba 60" redatelja Andreja Korovljeva. Član je Hrvatskog društva filmskih kritičara od 2004. godine, trenutno je u spomenutom društvu koordinator za međunarodnu komunikaciju, a i pridruženi je član Saveza scenarista i pisaca izvedbenih djela gdje radi kao tajnik društva. Sudjelovao je u radu žirija na filmskim festivalima 25 FPS, Dani hrvatskog filma, Cottbus, Motovun, Portorož i Stockholm.
Posljednjih je godina kreativni producent u udruzi Pari Pikule na projektima Secret Arts Cinema i #EuropeanFilmChallenge, a od rujna 2019. zaposlen je na radnom mjestu voditelja filmskih programa i stručni je savjetnik za EU projekte Festivala Tolerancije.
KATARINA JURAS (Pula, 1986.), voditeljica razvoja kulturnih i obrazovnih djelatnosti i međunarodne suradnje
Zadužena je za razvoj kulturnih djelatnosti i međunarodnu suradnju Udruge. Diplomirana je profesorica talijanskog jezika i književnosti i etnologinja, studentica poslijediplomskog doktorskog studija etnologije i kulturne antropologije.
Zanima ju područje tradicijskog vjerovanja, društvenog sjećanja te očuvanja i prezentacije kulturne materijalne i nematerijalne baštine.
Od početka rada u Udruzi u listopadu 2017. godine koordinirala je postavljanje tri izložbe Festivala tolerancije, asistirala je voditelju edukativnih programa za djecu i mlade, koordinirala je promociju knjiga u sklopu Festivala te je vodila volontere. Od listopada 2018. preuzima mjesto voditeljice obrazovnih programa koje provodi udruga.